inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

makijaż wieczorowy
Moda

Jak wzmocnić trwałość podkładu?

Istnieje wiele praktycznych sposobów na przedłużenie trwałości podkładu matującego. Kluczowe jest to, by fluid nakładać zawsze na wypielęgnowaną twarz, czyli na twarz oczyszczoną i nawilżoną. Makijaż wieczorowy każdorazowo trzeba wykonywać jak najdokładniej. Nie należy tego robić w pośpiechu, gdyż istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo, że nie zdoła się odpowiednio wtopić fluidu w skórę. Pośpiech w tym przypadku zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem.

Bez wątpienia bardzo ważny jest również rodzaj samego podkładu. Powinien być to kosmetyk wysokojakościowy. Niestety, ale tanie podkłady w większości przypadków nie są dobre, więc jeśli kosztują mniej niż dwadzieścia złotych, od razu można je odrzucić, gdyż ich jakość pozostawi wiele do życzenia. Lepiej natomiast sięgnąć po coś droższego. Nawet jeśli podkład matujący będzie kosztować około stu złotych, czasami warto zainwestować właśnie w coś takiego, aby później móc cieszyć się najwyższą jakością produktu i dzięki temu bez trudu wykonać piękny (i trwały!) makijaż wieczorowy. Drogie podkłady znanych marek zazwyczaj są też bardzo wydajne. Dzięki temu z jednego takiego kosmetyku można korzystać przez długi czas – wiele kobiet nie zdoła go nawet całkowicie zużyć przed upływem jego terminu ważności.

Każdy podkład matujący trzeba też odpowiednio i dokładnie rozprowadzić na skórze. Na szczęście te lepsze i droższe kosmetyki nie są zbyt wymagające pod tym względem. One wręcz same wtapiają się w skórę. Nie trzeba więc wiele z nimi robić, by z ich pomocą uzyskać zachwycający efekt.

Przeczytaj więcej na bestmakeup.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.