inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Kiedy przyda się grill rolkowy
Lifestyle

Kiedy przyda się grill rolkowy i kocioł warzelny?

Firmy zajmujące się produkcją grillów rolkowych oferują nowoczesne modele wykonane z wysokiej jakości materiałów. Takie urządzenia bardzo często możemy spotkać na stacjach benzynowych, w bistrach czy nawet marketach. Profesjonalny roller grill znajduje także zastosowanie w miejscach, gdzie przeprowadza się obróbkę mięsa czy wędlin. Jest to podstawowe wyposażenie wielu barów, ale także możemy zakupić taki sprzęt do swojego domu, aby wszystkim zaproszonym gościom zaserwować pysznego hot-doga.

Czy warto zainwestować w grill rolkowy?

Każdy, kto potrzebuje profesjonalnego sprzętu do opiekania parówek i planuje korzystać z niego każdego dnia, powinien zdecydować się na niezawodny i solidny grill rolkowy. Rollery do parówek zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu są użytkowane bez żadnych awarii przez wiele lat. Ponadto odporne są na uszkodzenia mechaniczne, gdyż zamontowano w nich nowoczesne komponenty, które wydłużają żywotność takich urządzeń.

Ogrzewacze do hot dogów mają specjalne grzałki, dzięki czemu parówki z każdej strony są równomiernie opiekane. Kucharz ustawia konkretną temperaturę za pomocą wygodnego i ergonomicznego pokrętła.

Kolejną ważną zaletą jest to, że grill bardzo łatwo można umyć, ponieważ wysuwane szuflady na tłuszcz można wyciągnąć i wyczyścić. Grill rolkowy ma niewielką wagę, co sprawia, że można go wykorzystywać w mobilnej gastronomii na różnego rodzaju imprezach plenerowych, festiwalach czy festynach.

Kiedy warto postawić na kotły warzelne gazowe?

Wielofunkcyjne kotły warzelne gazowe to urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu w różnych placówkach świadczących usługi gastronomiczne, czyli takich jak hotele i restauracje, ale również stołówki w szkołach czy szpitalach. Kociołek idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie trzeba szybko podgrzać zupę, gulasz czy sos. Znajduje zastosowanie również w garmażerii, gdzie najczęściej służy do gotowania i parzenia mięsa albo wytapiania tłuszczu.

Wybierając odpowiedni kociołek warzelny, warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Nowoczesne modele zapobiegają przypalaniu się potraw, mają regulator temperatury i system grzania pośredniego. Wysokiej jakości kotły warzelne gazowe wykonane są ze stali nierdzewnej, a zastosowane w nich tworzywa charakteryzują się wysokim poziomem kwasoodporności, dzięki czemu nie ulegają korozji nawet podczas długotrwałego kontaktu z wodą i można w nich przygotowywać wiele potraw zawierających różne stężenie kwasu fosforowego, octowego czy siarkowego.