inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Inteligentny Moduł Analizy Twarzy
Uroda

Inteligentny Moduł Analizy Twarzy, czyli jak podnieść atrakcyjność sklepu internetowego z kosmetykami?

Jeśli brakuje Ci pomysłów, jak przyciągnąć klientów, mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji i zaoferujesz klientowi jakość obsługi, której oczekuje. Inteligentna analiza rodzaju skóry online pomaga przyspieszyć decyzję zakupową i gwarantuje satysfakcję z udanych zakupów.

Zakupy przez Internet. Czy sklepy stacjonarne odchodzą do lamusa?

Zakupy internetowe mają bardzo dużo zalet. Wiele osób powiedziałoby nawet, że dużo więcej niż zakupy w sklepach stacjonarnych: możesz wybierać spośród tysięcy marek i produktów bez wychodzenia z domu i w bardzo krótkim czasie poznać ofertę wielu firm, o których istnieniu pewnie nawet nie miałbyś pojęcia. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamawianie kosmetyków do domu – a proces ten jeszcze bardziej przyspieszyła pandemia. W dzisiejszych czasach trzeba być widocznym w Internecie. Jak więc się wyróżnić i zdobyć uznanie przychylność klientów? Pomoże w tym moduł IMAS.

IMAS to uniwersalna wtyczka do każdego internetowego sklepu z kosmetykami. Nasi specjaliści pomogą Ci ustawić parametry początkowe, a reszta już w „rękach” sztucznej inteligencji. System Machine Learning gwarantuje, że narzędzie będzie ciągle się uczyć i rozwijać, a tym samym nadążać za potrzebami Twoimi i Twoich klientów

Jak działa IMAS – Inteligentny Moduł Analizy Skóry?

IMAS to narzędzie oparte na samouczących się algorytmach sztucznej inteligencji, które na podstawie zdjęcia twarzy analizuje i rozpoznaje rodzaj oraz kolor skóry, a następnie proponuje najlepszy produkt – a więc pomaga nawet najbardziej niezdecydowanemu klientowi podjąć dobrą decyzję. To nie tylko narzędzie – to całe doświadczenie, które przywodzi na myśl wizytę u kosmetyczki lub innego specjalisty. Zostało zaprojektowane tak, by każdy etap przebiegał sprawnie (wiemy, jak cenny w dzisiejszych czasach jest czas!) oraz był pozytywnym przeżyciem, które docenią kupujący. To skuteczny, tani i prosty sposób na to, by przyciągnąć ludzi, zachwycić ich i zarekomendować im najlepszy kosmetyk. A tym samym zyskać lojalnych i zadowolonych klientów na lata.

Inteligentny Moduł Analizy Skóry – co możesz zyskać?

Inteligentny moduł analizy skóry to rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom – Twoim i klientów. Dzięki zainstalowaniu modułu analizującego skórę możesz sporo zyskać.

Co zyskujesz?

  • Podnosisz atrakcyjność swojego sklepu w oczach stałych i potencjalnych nowych klientów.
  • Zwiększasz ruch na stronie oraz sprzedaż kosmetyków w Twoim sklepie, co przekłada się bezpośrednio na wyższe dochody.
  • Masz realny wpływ na to, jak widzą Cię goście odwiedzający Twoją stronę, i kształtujesz renomę Twojej firmy i oferowanych produktów.
  • Pokazujesz, że Twoja firma idzie z duchem czasu, jest nowoczesna i nastawiona na satysfakcję klienta.

Zapraszamy na biostage.pl. Nie wahaj się, rozpocznij kolejny rozdział swojego biznesu już dziś. Nasze rozwiązanie pomoże ci rozwinąć działalność i zwiększyć zainteresowanie twoją marką.