inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Co założyć do pracy
Moda

Co założyć do pracy, a co na wyjście ze znajomymi?

To, dokąd się wybierasz i czynności, które będziesz wykonywać w danym dniu, zawsze silnie wpływa na ubiór, który na siebie zakładasz. Na przykład, jeśli idziesz do pracy, będziesz ubierać się znacznie inaczej, niż wtedy gdy wychodzisz na przyjemną kolację z przyjaciółmi. Jednak w każdej ze stylizacji i przy każdej okazji możesz przemycić nieco swojego stylu.

Co wziąć pod uwagę wybierając strój na konkretną okazję?

  • Dokąd się wybierasz i jak bardzo formalna jest to okazja?
  • Jaka jest obecna pogoda?
  • Jakie akcesoria są odpowiednie na porę roku i na konkretną okazję?
  • Jak się dzisiaj czujesz?

Kiedy już krótko przemyślisz odpowiedzi na powyższe zapytania i wybór stroju na dany dzień, najważniejszym czynnikiem staje się właśnie okazja. Moda plus size ma naprawdę wiele do zaproponowania, a ten czynnik powinien Ci ułatwić ostateczny wybór stylizacji, dlatego powinien być głównym i ostatecznym decydentem dla Twojego codziennego ubioru.

Jakie ubranie do pracy?

Każde miejsce pracy wymaga bardzo specyficznego ubioru. Zwykle spódnice duże rozmiary w klasycznym stylu plus elegancka koszula będą wszystkim, czego Ci trzeba, aby pięknie wyglądać i robić profesjonalne wrażenie. Połącz to z dobrze skrojoną marynarką i ładną parą butów, załóż rajstopy duże rozmiary i jesteś gotowa na cały dzień w biurze. Dużo modnych inspiracji znajdziesz w Tono i innych sklepach z modą damską xxl.

Co założyć na wyjście ze znajomymi?

Tutaj Twój strój może być nieco bardziej swobodny i luźniejszy niż to, co możesz założyć do pracy. Dlatego, jeśli lubisz swoje odbicie, gdy masz na sobie spodnie jeansowe plus size – teraz jest ten moment, by zadać w nich szyku. Spotkanie z przyjaciółmi to świetny pretekst do wystrojenia się, pamiętając oczywiście o tym, gdzie się wybierać. Innej stylizacji będzie wymagała noc w klubach, a innej – spotkanie w ekskluzywnej restauracji. Jeśli nie masz pewności, gdzie się udacie – postaw na coś neutralnego, jak kobieca sukienka i ramoneska, na wypadek gdyby zrobiło się nieco chłodniej. To zawsze sprawdzony zestaw. Nie zapomnij też o akcesoriach, które dodadzą całości szyku.