inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać
Lifestyle

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, by sprzątanie stało się przyjemnością?

Dokładne odkurzanie mieszkania to konieczność, zwłaszcza gdy mamy zwierzęta i małe dzieci. Podpowiadamy, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, jeśli zależy nam na dokładnym usunięciu sierści zwierząt i kurzu, tak by dzieci bezpiecznie mogły raczkować czy bawić się na podłodze oraz gdy któryś z domowników ma alergię na roztocza. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy zapewni nie tylko skuteczność domowych porządków, ale także sprawi, że staną się one łatwe i przyjemne.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, czyli jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać

Podstawowe cechy, jakie odkurzacz bezprzewodowy powinien mieć i na które koniecznie należy zwrócić uwagę, to moc silnika i filtr, czyli to, jak łatwo i jak skutecznie można usunąć kurz z różnego typu powierzchni. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to taki, który pozwoli na efektywne oczyszczenie każdego rodzaju powierzchni – od grubych dywanów do twardego parkietu czy paneli – i usunie cząsteczki kurzu o bardzo niewielkich rozmiarach. Odkurzacz Samsung ma dużą moc silnika Digital Inverter – 550 W i dużą moc ssącą, dzięki czemu sprawdzi się na każdej powierzchni. Technologia Jet Cyclone optymalizuje przepływ powietrza, a 5-warstwowy system filtracji HEPA usunie nawet najmniejsze cząsteczki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Dodatkowo w zestawie są różnego rodzaju końcówki, dzięki którym bez problemu odkurzmy regały, klawiaturę, powierzchnie między meblami, wnętrze samochodu lub poduszki na kanapie. Jeśli zaś zależy nam, by wybrać najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, koniecznie zwróćmy uwagę na bezprzewodowy Samsung Jet.

Odkurzacz na baterie

Czas, jaki odkurzacz bezprzewodowy może pracować po pełnym naładowaniu, jest bardzo ważny. Odkurzacz na baterie Samsung Jet może pracować bez przerwy przez 60 minut, ale jeśli chcemy odkurzać dłużej, nic nie stoi na przeszkodzie. Odkurzacze Samsung mają wymienną baterię – kiedy jedna się wyczerpie możemy ją wyjąć i umieścić na stacji ładującej. Drugą, naładowaną baterię umieszczamy w sprzęcie i możemy bez przeszkód kontynuować odkurzanie. To daje nam aż 120 minut nieprzerwanej pracy. Wymienna bateria sprawdzi się także wówczas, gdy zapomnimy naładować pierwszą. To duża oszczędność czasu i ułatwienie.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, czyli odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce potrzebne do przechowywania. Odkurzacz bezprzewodowy Samsung daje dwie możliwości ładowania – w stacji wolnostojącej, którą można przenosić w dowolne miejsce, lub w stacji montowanej do ściany. To świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca, co sprawdzi się zwłaszcza w małym mieszkaniu. Niezależnie od sposobu ustawienia stacji ładującej odkurzacz Samsung zapewnia też wygodę w przechowywaniu dodatkowych akcesoriów. To najlepszy odkurzacz bezprzewodowy dla osób ceniących nie tylko czyste wnętrza, ale też porządek w szafie czy innym miejscu, w którym przechowujemy sprzęt do odkurzania.

Artykuł nadesłany