inspiredby.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Ekskluzywne spotkanie pracownicze
Lifestyle

Ekskluzywne spotkanie pracownicze w centrum Warszawy

Nieodłącznym elementem prowadzenia przedsiębiorstwa są spotkania biznesowe dla obecnych oraz potencjalnych kluczowych kontrahentów. Czasem konieczna jest również organizacja uroczystych obiadów dla pracowników np. z okazji rocznicy funkcjonowania firmy. Aby zadbać o prestiż swojej marki, konieczne jest, by tego typu spotkania odbywały się w renomowanych lokalach. Do tych ostatnich należy między innymi Restauracja „U Fukiera”Magda Gessler. Dlaczego warto zaaranżować spotkanie właśnie w tym miejscu?

Restauracja „U Fukiera”– dania z górnej półki

Restauracja „U Fukiera”to lokal z kilkusetletnią historią. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że kluczowe miejsce w menu zajmują przede wszystkim tradycyjne dania kuchni wywodzącej się z regionów Europy Środkowo-Wschodniej. Znajdziesz tu między innymi takie dania jak:

  • zupy (w tym między innymi klasyczny barszcz czerwony z pasztecikiem oraz flaki po warszawsku),
  • ryby (łosoś, sandacz z pieca),
  • drugie danie (kotlety schabowe, łopatka jagnięca, gicz cielęca),
  • smaczne, słodkie desery (rubinowa szarlotka z bezą, owocowy puchar lodowy, sernik krajowski czy kisiel na czerwonym winie),
  • przysmaki cukiernicze, w tym na przykład pączki wypełnione malinową lub wiśniową konfiturą,
    dodatki i zakąski (sery, carpaccio, pasztet, tatar).

Restauracja „U Fukiera,”, czyli niepowtarzalny klimat

Bogate menu to ważny, ale nie jedyny powód, który sprawia, że klienci biznesowi chętnie decydują się na spotkanie pracownicze właśnie w Restauracji „U Fukiera”. Last but not least, niewątpliwym atutem restauracji jest również wyjątkowy klimat. Wnętrze sali jest wypełnione najwyższej jakości antykami oraz obrazami. Eleganckie wazony, świece, lampy i figurki – wszystko stanowi dopełnienie niepowtarzalnego wystroju. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ w ofercie restauracji istnieje także możliwość zjedzenia na świeżym powietrzu, w niewielkim, ale niezwykle klimatycznym i wypełnionym roślinnością ogrodzie.

Umiejętne połączenie poszczególnych elementów sprawia, że design restauracji zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających gości. Taki stan rzeczy potwierdza fakt, że „U Fukiera”odwiedziło jak dotąd wielu znamienitych gości, w tym między innymi Roman Polański, Hery Kissinger, a nawet hiszpańska królowa.

Wysoki prestiż Restauracji „U Fukiera”sprawia, że spotkanie dla pracowników w tym miejscu może być potraktowane jako forma pewnej gratyfikacji czy wyróżnienia w podziękowaniu za sumiennie wykonywane obowiązki zawodowe.

Odwiedź stronę https://www.ufukiera.pl/ i zasmakuj w naszym menu.

Artykuł sponsorowany