Obsługa klienta

Zwroty

 1. Zamówione w Serwisie Pudełko InspiredBy Użytkownik, zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) może zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych.
 2. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Użytkownikowi w sytuacji, w której produkt w ramach Pudełka InspiredBy dostarczony został w zapieczętowanym opakowaniu, po otwarciu którego nie może zostać zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.
 3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone Właścicielowi w dowolnej formie, np. listem, faksem, za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego.
 4. Dla zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie przez Użytkownika oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu wskazanego w ust. 1 powyżej. Termin rozpoczyna bieg z chwilą otrzymania przez Użytkownika przesyłki zawierającej Pudełko InspiredBy
 5. W przypadku złożenia przez Użytkownika oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną (za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego) niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia Właściciel prześle Użytkownikowi potwierdzenie jego otrzymania.
 6. Z zastrzeżeniem ust. 7 poniżej, w przypadku skutecznego odstąpienia od umowy Właściciel niezwłocznie nie później jednak niż w terminie 14 dni od otrzymania skutecznego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci Użytkownikowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia Pudełka InspiredBy o ile zostały one poniesione przez Użytkownika (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Użytkownika sposoby dostarczenia Pudełka InspiredBy innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczania oferowany w Serwisie). Właściciel dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Użytkownik, chyba że Użytkownik wyraził zgodę na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 
 7. Właściciel powstrzymuje się ze zwrotem świadczenia do chwili zwrotnego doręczenia przez Użytkownika zamówionego Pudełka InspiredBy lub dostarczenia przez Użytkownika dowodu odesłania Pudełka InspiredBy w zależności od tego, które zdarzenia nastąpi wcześniej.
 8. Użytkownik ma obowiązek zwrócić Właścicielowi Pudełko InspiredBy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Dla zachowania tego terminu wystarczy odesłanie Pudełka InspiredBy
 9. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości pudełka InspiredBy będącą wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru i cech produktów - w celu stwierdzenia charakteru i cech produktów zawartych w Pudełku InspiredBy konsument powinien obchodzić się z kosmetykami w taki sam sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie.
 10. Koszt zwrotu Właścicielowi Pudełka InspiredBy ponosi Użytkownik. Zwroty wysłane pocztą za pobraniem na koszt Właściciela nie będą przyjmowane.
 11. Zwracane Pudełko InspiredBy musi być starannie zapakowane, a produkty w nim zawarte muszą posiadać oryginalne oraz niezniszczone opakowania i nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.
 12. Wszystkie zwroty powinny być wysyłane na adres: Shiny Group Sp. z o.o., Aleja Piastów 22, 71-064 Szczecin.

 

Do góry

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij