Jak to działa?

InspiredBy jest subskrypcją zestawu przygotowanego przez wybraną przez Ciebie osobę. Cyklicznie otrzymasz nową przesyłkę zawierająca list oraz niezwykłe prezenty. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Zestaw pozostaje niespodzianką do dnia pierwszej wysyłki.
 • twoj_wybor
  Wybierasz
  swojego autora
  Osobę która Cię interesuje, inspiruje, lub jest dla Ciebie autorytetem.
 • ich_wybor
  Twój Autor przygotowuje zestawOryginalne, ekskluzywne i ekscytujące przedmioty wraz z listem dla Ciebie.
 • twoja_paczka
  Otrzymujesz wyjątkową przesyłkęCo 3 miesiące otrzymasz zestaw z listem od Twojego Autora.

Czym jest Inspired By?

InspiredBy to innowacyjny kanał komunikacji, w postaci pudełka tworzonego przez gwiazdy,  łączący znane i podziwiane osoby z ich fanami. To możliwość bliższego poznania autora i wybranych przez niego przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy aktorów, wokalistów, sportowców oraz ikony show biznesu. Każdy autor, cyklicznie tworzy dedykowaną kolekcję produktów dla  swoich fanów. W zestawach znajdują się również autorskie listy, wraz z opisem  produktów i wyjaśnieniem, dlaczego znalazły się w pudełku.

InspiredBy to wyjątkowy sposób na kontakt ze znanymi osobami, które nas inspirują, interesują lub są naszymi autorytetami. To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu!
 
Wybierz autora

Co otrzymam w zestawie?

W pudełku znajdziesz zestaw oryginalnych, ekskluzywnych przedmiotów, wybranych przez Twojego idola. Mogą to być kosmetyki, książki, płyty, gadżety  oraz akcesoria i biżuteria. Przedmioty, które są ponadczasowe, praktyczne i ekscytujące, a każdy odzwierciedla osobę, która go wybrała. Otrzymasz również uzasadnienie, dlaczego ten produkt jest dla niej ważny. Możesz więc otrzymać ten sam rodzaj notatnika, którego Twój ulubiony autor używał do notatek przy tworzeniu swojego bestsellera. Może to być również przedmiot, który znany artysta nosi przy sobie podczas ważnych wydarzeń. Istotne jest, aby każdy przedmiot odzwierciedlał i przekazywał Ci dodatkowe, często nieznane informacje, tworząc niezwykłą historie o osobie, która Cię inspiruje lub którą podziwiasz.
Newsletter

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij